Postawą godną naśladowania wykazali się dwaj mieszkańcy powiatu lubaczowskiego.
✔ W poniedziałek wieczorem mieszkaniec Oleszyc poinformował policję, że w wózku przed jednym z supermarketów w Lubaczowie znalazł torebkę. Należała do mieszkanki gminy Lubaczów, która po zakupach zostawiła zgubę w wózku, a w niej ponad 800 złotych, dokumenty i klucze.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze