Reklama

Znaleźli torebkę, a w niej 800 zł. Zanieśli zgubę na komendę

Postawą godną naśladowania wykazali się dwaj mieszkańcy powiatu lubaczowskiego.

✔ W poniedziałek wieczorem mieszkaniec Oleszyc poinformował policję, że w wózku przed jednym z supermarketów w Lubaczowie znalazł torebkę. Należała do mieszkanki gminy Lubaczów, która po zakupach zostawiła zgubę w wózku, a w niej ponad 800 złotych, dokumenty i klucze. 

✔ Wczoraj, po godz. 9, do komendy zgłosił się mężczyzna, który na ul. Mickiewicza w Lubaczowie znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Kolejna właścicielka odzyskała zgubę.    
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama