Reklama

Znów bez triumfu

31/10/2015 09:38

Drużyna młodziczek MOSiR Przeworsk spotkała się w trzeciej kolejce drugiej ligi podkarpackiej z zespołem ZKS Stal Stalowa Wola. Koszykarki walczyły o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, niestety nie udało się.

Mecz o pierwszą wygraną zawodniczki z MOSiR-u rozegrały na własnym boisku. Pierwsza kwarta była wyrównana i zakończyła się remisem 16:16. Przez następne 10 minut drużyna przeworskich młodziczek zaczęła zdobywać przewagę, nawet sześciopunktową. Drużyna ze Stalowej Woli starała się nadrabiać punkty. Ostatecznie druga część zakończyła się wynikiem 33:31. W trzeciej kwarcie sytuacja odwróciła się i Stal zaczęła uciekać zawodniczkom MOSiR-u.  W czwartej części spotkania różnica w punktacji zaczęła się powiększać. Mimo to przeworskie koszykarki nie dawały za wygraną, doping z trybun pozwolił im na oddanie jeszcze dwóch celnych rzutów. Młodziczki ze Stalowej Woli wygrały z 20-punktową przewagą. Rozgrywki zakończyły się wynikiem 46:66.
W kolejnym meczu, 22 listopada, przeworskie koszykarki zmierzą się z drużyną UKS BASKET Go Przemyśl.

MOSiR Przeworsk – ZKS Stal Stalowa Wola 46:66 (16:16, 17:15, 9:21, 4:14)

MOSiR Przeworsk: Wrona (10 pkt), Słysz (2 pkt), Sala (7 pkt), Krzanowska (2 pkt), Zabłocka (3 pkt), Leśnicka (2 pkt),  Balawender (6 pkt), Mazur (5 pkt), Zaręba (4 pkt), Walaszek (3 pkt), Gołda (2 pkt), Olejarka. 


fot.Barbara Chmura
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama