03/11/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uroczyste obchody Złotych Godów odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie. Spotkanie zorganizowane dla wielu par małżeńskich, które świętowały swoje 50 lat pożycia małżeńskiego z perspektywą jeszcze wielu kolejnych wspólnie spędzonych lat. Podczas wydarzenia burmistrz Mieczysław Piziurny podkreślił wartość zrozumienia, troski i zaangażowania w budowaniu trwałego uczucia. Jubilaci zostali uhonorowani medalami i życzeniami pomyślności, a także uczestniczyli w licznych atrakcjach artystycznych i muzycznych. To wyjątkowe wydarzenie, które celebrowało miłość i wzajemne wsparcie w długotrwałych związkach małżeńskich.
FOT. UM Radymno
Miłą niespodzianką była przygotowana z myślą o małżonkach część artystyczna w wykonaniu młodych artystów z MOK.
Najważniejszym momentem uroczystości była oczywiście dekoracja par Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, której dokonał burmistrz miasta Radymna M. Piziurny. Towarzyszyli mu przewodniczący Rady Miasta Radymna Andrzej Pacek i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kaczmarz./ FOT. UM Radymno
FOT. UM Radymno
FOT. UM Radymno