Wróć do artykułu

Zdjęcia 46. Festiwal Kapel Podwórkowych [ZDJĘCIA] - fotorelacja

17/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Inne wydarzenia Przemyśl

Na 46. Przemyskim Festiwalu zespoły podwórkowe prezentowały się w rytmach folkloru. Tylko 6 kapel stanęło na scenie, z których wygrała Z Golesz Orkiestra. Jury doceniło także Z naszego Miasteczka, Śląskie Bajery i Szczuny z Sulęcinka. Wyróżniono Czarny Salceson oraz Lwowską Kapelę Podwórkową - Ta Joj. To wyjątkowy wieczór pełen tradycji i talentów.

Centrum Kulturalne, Pruchnik, Patronat medialny ŻP Przemyśl - zdjęcia

Reklama