17/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Na 46. Przemyskim Festiwalu zespoły podwórkowe prezentowały się w rytmach folkloru. Tylko 6 kapel stanęło na scenie, z których wygrała Z Golesz Orkiestra. Jury doceniło także Z naszego Miasteczka, Śląskie Bajery i Szczuny z Sulęcinka. Wyróżniono Czarny Salceson oraz Lwowską Kapelę Podwórkową - Ta Joj. To wyjątkowy wieczór pełen tradycji i talentów.
„Lwowska Kapela Podwórkowa „Ta Joj” z Przemyśla podczas finałowego koncertu.