27/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Ciepłe emocje, wzruszenia i dumne chwile - tak można opisać uroczystość wręczenia dyplomów i czepek pielęgniarskich w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. 45 absolwentów kierunku pielęgniarstwo wkroczyło w szeregi profesjonalistów, gotowych do troskliwej opieki. Tradycja czepkowania wprowadza ich do zawodowego świata, podkreślając godność i szacunek wobec pacjentów. Nagrody i wyróżnienia dla wybitnych absolwentów dodają uroku i podkreślają ich zaangażowanie oraz pasję. To symboliczne przejście, które celebruje etos zawodu pielęgniarki.
Grzegorz Gajdzik