09/11/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Szkolna akcja krwiodawstwa w ZSZ w Przeworsku przyciągnęła ponad 50 chętnych uczniów włączających się w pomoc. Nauczyciele, Joanna Śliwińska i Adam Łapa, zachęcali do udziału, podkreślając, że każdy może uratować życie bez specjalistycznej wiedzy medycznej. Choć nie wszystkim udało się przejść kwalifikację, młodzież i nauczyciele z mocnym zaangażowaniem wsparli akcję. Placówka kontynuuje zachęty do udziału w podobnych inicjatywach, podkreślając rolę każdego człowieka w dzieleniu się darem krwi.
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo