25/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z trzeciej zbiórki krwi w Dubiecku pod hasłem Strażacka Kropla Krwi. Liczni krwiodawcy, w tym członkowie Klubu HDK PCK Kropla Nadziei i strażacy z okolicznych jednostek OSP, oddali cenny dar życia. Łącznie zebrano imponujące 19,800 litrów krwi, a uczestnicy po akcji mieli okazję zregenerować się przy słodkościach i gorącej herbacie. Oby więcej osób zdecydowało się przyłączyć do takich inicjatyw i pomóc potrzebującym.
FOT.OSP KSRG Dubiecko
FOT.OSP KSRG Dubiecko
Niektórych dzielnie wspierali członkowie rodziny./ FOT.OSP KSRG Dubiecko
FOT.OSP KSRG Dubiecko
FOT.OSP KSRG Dubiecko