Wróć do artykułu

Zdjęcia Mundurowi rywalizowali na piasku - fotorelacja

16/09/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Siatkówka Przemyśl

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych zgromadziły 24 drużyny, reprezentujące różne instytucje. Wydarzenie uświetnili goście honorowi, patronat przyjął gen. bryg. SG Tomasz Zybiński. Mistrzami okazali się zawodnicy z Leźnicy Wielkiej i Wielunia. Impreza miała miejsce z okazji 100-lecia utworzenia KOP, a nagrody wręczył komendant Zybiński. Obecni byli m.in. prezes PZPS Sebastian Świderski oraz znani siatkarze.

Rzeszów, Bieszczady, Patronat medialny ŻP Przemyśl - zdjęcia

Reklama