26/12/2020 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Niedźwiedzica zarejestrowana okiem fotopułapki na początku grudnia.
Inny miś sfotografowany przez R. Bakalusa.
Urzędujące w okolicy Brzeżawy rysie udało się już wielokrotnie sfotografować.