08/06/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
– Takie wydanie festynu zdarza się raz na kilka lat. Tak duże przedsięwzięcie, jakim jest Piknik Rodzinny, to wielkie wyzwanie dla organizatorów. Dziękujemy zatem za ogromne wsparcie, życzliwość i bezinteresowność wszystkim sponsorom, darczyńcom, rodzicom i przyjaciołom naszej szkoły. Do zobaczenia za rok – powiedziała dyrektor SP w Leszczawie Dolnej Bożena Mielnikiewicz.
Podczas wydarzenia rozstrzygnięto konkurs grillowania żeberek, w którym triumfowały druhny z OSP Brzeżawa.