10/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Na zdjęciach możemy zobaczyć uroczystość nadania sztandaru strażakom ochotnikom z Torek w gminie Medyka. Msza święta, strażacki apel, aktywność mieszkańców i gości – wszystko to tworzy niezapomnianą atmosferę jedności i wspólnoty. Ceremonia była okazją do wyrażenia gratulacji oraz życzenia bezpiecznej służby druhom.
FOT. GCK w Medyce
FOT. GCK w Medyce
FOT. GCK w Medyce
FOT. GCK w Medyce
FOT. GCK w Medyce