11/10/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Złotą odznaką Zasłużony dla Krajowej Administracji Skarbowej udekorowano płka SG Andrzeja Popko, Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – w uznaniu za współpracę i zaangażowanie we współdziałanie Straży Granicznej i Służby Celno-Skarbowej.
46 osób udekorowano w trakcie uroczystości w stolicy województwa.
Główne obchody odbyły się w auli Politechniki Rzeszowskiej. Nie zabrakło na nich: wojewody Ewy Leniart, wicemarszałka województwa Piotra Pilcha, szefa Departamentu Nadzoru nad Kontrolami w Ministerstwie Finansów Arkadiusza Łaby i przedstawicieli władz samorządowych oraz organów, instytucji i służb, jak również środowiska naukowego i szkolnego współpracujących z Krajową Administracją Skarbową.