Przemyski Klub Biegacza zaprasza na 8. edycję Przemyskiego Biegu Ulicznego. Impreza wystartuje 20 września, o godzinie 11, z przemyskiego Rynku.
Trasa przebiegać będzie głównymi ulicami miasta. Biegacze uhonorowani zostaną medalami i przywdzieją techniczne koszuli biegowe – przygotowane na tę okazję.
Nagrody trafią do 3 najszybszych biegaczek i 3 biegaczy, do reprezentantów poszczególnych kategorii wiekowych, a także najszybszych mieszkanek i mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego. Wzorem lat uprzednich wyróżnieni zostaną także reprezentanci poszczególnych służb mundurowych.
Niestety w tym roku nie odbędzie się bieg dla maluchów, czyli „Mini Dyszka”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kto by chciał za dychę biegać tylko menel do monopolowego
Znowu będzie cyrk aby przejechać przez miasto
To się przejdź.