Dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, 22 kwietnia, o g. 17, o kolejnych przypadkach zakażeń i ozdrowień.

fot.Bartosz Kielar
Aktualna mapka z dziś, g. 17.30.
Nowych 5 potwierdzonych przypadków zakażenia to:
kobieta w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja)
kobieta w sile wieku z powiatu przeworskiego (izolacja)
młody mężczyzna z m. Rzeszowa (izolacja)
mężczyzna w sile wieku z m. Tarnobrzeg (izolacja)
mężczyzna w sile wieku z powiatu dębickiego (hospitalizacja)
Kolejne 24 osoby, które wyzdrowiały to:
4 osoby z powiatu jasielskiego
4 osoby z powiatu jarosławskiego
3 osoby z powiatu stalowowolskiego
2 osoby z powiatu rzeszowskiego
2 osoby z powiatu strzyżowskiego
2 osoby z m. Tarnobrzeg
oraz po 1 osobie z powiatów: krośnieńskiego, leżajskiego, łańcuckiego, niżańskiego, przeworskiego, tarnobrzeskiego i m. Rzeszowa
Dziś na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 81 osób, 4647 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej 57. Hospitalizowanych jest 154 osób.
Do tej pory w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 6798 testów. Potwierdzono 276 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 128 osób wyzdrowiało, 16 zmarło.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze