16 lipca w Galerii Sanowa odbędzie się pierwszy w Przemyślu turniej CrossFit SANOWA CHALLENGE. Współorganizatorem zawodów jest klub sportowy OpenFit z Przemyśla.

Zawody podzielone zostaną na 2kategorie. W kategorii Open Men wystąpi 28 zawodników, a w kategorii Open Women 20 zawodniczek. Na uczestników czekają 4 workout’y. Będą musieli się wykazać wszechstronnymi umiejętnościami (dwuboj olimpijski, gimnastyka, cardio).
Dla najlepszych zawodników cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych do galerii Sanowa o łącznej wartości 2000 zł, będą także puchary, dyplomy oraz inne niespodzianki dla wszystkich uczestników. Ponadto każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę dedykowaną właśnie do tych zawodów.
Swój udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju.
Dla najmłodszych sportowcach powstaną sportowe miasteczko i strefazabaw, a w niej malowanie buziek, kolorowanki i zabawy ruchowe.
– Zapraszamy zarówno do sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości oraz do kibicowania naszym zawodnikom. Z pewnością będzie to widowisko sportowe na wysokim ogólnopolskim poziomie – zaprasza marketing manager Monika Rokita.
Zapisać się można, wysyłając zgłoszenie na adres openfit@gmail.com.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze