Reklama

1. w Przemyślu turniej CrossFit!

16 lipca w Galerii Sanowa odbędzie się pierwszy w Przemyślu turniej CrossFit SANOWA CHALLENGE. Współorganizatorem zawodów jest klub sportowy OpenFit z Przemyśla.

Zawody podzielone zostaną na 2kategorie. W kategorii Open Men wystąpi 28 zawodników, a w kategorii Open Women 20 zawodniczek. Na uczestników czekają 4 workout’y. Będą musieli się wykazać wszechstronnymi umiejętnościami (dwuboj olimpijski, gimnastyka, cardio).

Dla najlepszych zawodników cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych do galerii Sanowa o łącznej wartości 2000 zł, będą także puchary, dyplomy oraz inne niespodzianki dla wszystkich uczestników. Ponadto każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę dedykowaną właśnie do tych zawodów.

Reklama

Swój udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju.

Dla najmłodszych sportowcach powstaną sportowe miasteczko i strefazabaw, a w niej malowanie buziek, kolorowanki i zabawy ruchowe.

– Zapraszamy zarówno do sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości oraz do kibicowania naszym zawodnikom. Z pewnością będzie to widowisko sportowe na wysokim ogólnopolskim poziomie – zaprasza marketing manager Monika Rokita.

 Zapisać się można, wysyłając zgłoszenie na adres openfit@gmail.com.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości