Reklama

10-latek wpadł do 24-metrowej studni [ZDJĘCIA]

17/10/2016 16:11

10-letni chłopiec, podczas spaceru ze swoim psem, wpadł do głębokiej na blisko 24 metry studni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu. Wołanie chłopca usłyszała przechodząca tamtędy mieszkanka Leżajska, która powiadomiła służby ratunkowe.

Ratownik z wykorzystaniem technik alpinistycznych zszedł do studni i wyciągnął chłopca na powierzchnię. Dziecko wyziębione i z urazem nogi zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie. - Działania prowadziło 5 zastępów PSP, w tym strażacy z KP PSP w Leżajsku oraz specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego z Rzeszowa – informuje serwis prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku.

Reklama
Postępowanie w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowe w Leżajsku, prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku.


fot.KP PSP Leżajsk
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2016-10-17 21:34:39

    Czy ten idiota odpowiedzialny za zabezpieczenie studni siedzi już czy jeszcze nie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    vv - niezalogowany 2016-10-17 22:21:15

    W obecnym systemie prawnym jaki obowiązuje w naszym kraju to cela dla takiego idioty jest obecnie budowana

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zdziwiony - niezalogowany 2016-10-20 11:04:20

    24metry ? w drodze ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości