Do wypadku doszło 17 bm., około godz. 14.30, na ulicy Czajkowskiego.
36-letnia kierująca oplem na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 10-latkę.
Dziewczynka z obrażeniami nogi trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa.
Policjanci pracują na wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Piesi sami pchają się pod koła samochodu, przykład z dziś, kilku chłopaków wyskoczyło mi przed maskę, gdybym jechał szybko to pewnie nie wyhamowałbym i nie wiem jakby się to skończyło, bardzo podobnie jest z rowerzystami.. maskara co niektórzy ludzie wyrabiają
Piesi sami pchają się pod koła samochodu, przykład z dziś, kilku chłopaków wyskoczyło mi przed maskę, gdybym jechał szybko to pewnie nie wyhamowałbym i nie wiem jakby się to skończyło, bardzo podobnie jest z rowerzystami.. maskara co niektórzy ludzie wyrabiają