Reklama

10 nowych pograniczników [ZDJĘCIA]

10 bm. w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyło się ślubowanie 10 nowo przyjętych funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy – 10 osób, wśród których są 3 kobiety – przyjął komendant Oddziału płk SG Robert Rogoz w obecności kadry kierowniczej BiOSG. 

Nowi strażnicy pochodzą z Podkarpacia. 13 marca rozpoczną szkolenie podstawowe, potem podoficerskie, a po zdaniu egzaminów wrócą do służby w BiOSG. To pierwsze grupa pograniczników przyjętych w szeregi BiOSG w 2017 roku. W ubiegłym roku było ich 90.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2017-03-10 17:29:14

    same załatwiaki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nnnnn - niezalogowany 2017-03-10 17:56:49

    Śmiechu warte

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pozdrawiam z UK - niezalogowany 2017-03-10 18:04:39

    Dlaczego ABW dopuszcza do sluzby w SG osoby ktore w duzej mierze co do nie ktorych sa podejrzenia o probe zalatwienia pracy w jednostce MSW!Ja sie pytam gdzie jest minister Z. i minister B. Czy zrobia wreszcie porzadek w BiOSG czy bedzie to wreszcie DOBRA ZMIANA ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości