10 bm. w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyło się ślubowanie 10 nowo przyjętych funkcjonariuszy Straży Granicznej.
Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy – 10 osób, wśród których są 3 kobiety – przyjął komendant Oddziału płk SG Robert Rogoz w obecności kadry kierowniczej BiOSG.
Nowi strażnicy pochodzą z Podkarpacia. 13 marca rozpoczną szkolenie podstawowe, potem podoficerskie, a po zdaniu egzaminów wrócą do służby w BiOSG. To pierwsze grupa pograniczników przyjętych w szeregi BiOSG w 2017 roku. W ubiegłym roku było ich 90.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego ABW dopuszcza do sluzby w SG osoby ktore w duzej mierze co do nie ktorych sa podejrzenia o probe zalatwienia pracy w jednostce MSW!Ja sie pytam gdzie jest minister Z. i minister B. Czy zrobia wreszcie porzadek w BiOSG czy bedzie to wreszcie DOBRA ZMIANA ?
CZY NAJNIZSZA PANI MA CHOCIAZ 1,50 CM??
przestańcie znam jednego z nich i nie miał załatwionego hahahahah
same załatwiaki
Śmiechu warte
Dlaczego ABW dopuszcza do sluzby w SG osoby ktore w duzej mierze co do nie ktorych sa podejrzenia o probe zalatwienia pracy w jednostce MSW!Ja sie pytam gdzie jest minister Z. i minister B. Czy zrobia wreszcie porzadek w BiOSG czy bedzie to wreszcie DOBRA ZMIANA ?