14 listopada w sali obrad lubaczowskiego ratusza odbyła się niecodzienna uroczystość. Swoje setne urodziny w gronie przyjaciół i rodziny.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tragicznie ten "artykuł" wygląda. Nie można tego inaczej poukładać, żeby miało to "ręce i nogi" ?
Wszystkiego Najlepszego. Już niebawem 105 lat! Piękny wiek i oby jak najdłużej! :)
Miło popatrzeć na Panią: uśmiechnięta i piękna. Wszystkiego dobrego, zdrowia, spokoju, słonecznych dni.
tragicznie ten "artykuł" wygląda. Nie można tego inaczej poukładać, żeby miało to "ręce i nogi" ?
A co tutaj nie ma "rąk i nóg"?
Wszystkiego Najlepszego. Już niebawem 105 lat! Piękny wiek i oby jak najdłużej! :)