Okryty złą sławą piątek "13" odczarowała dziś dla nas pani Anna, która właśnie 13 maja w gronie najbliższych, i nie tylko, świętowała wyjątkowy jubileusz.
Jak nakazuje zwyczaj z serdecznymi życzeniami zdrowia, szczęścia i pomyślności przybył do dostojnej jubilatki prezydent Przemyśla Robert Choma. Tego wyjątkowego dnia nie mogło się obyć bez kwiatów i małego upominku. Dołączamy się do życzeń: 200 lat w zdrowiu, pani Anno!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Sto lat!!!