Nowi funkcjonariusze, 84 mężczyzn i 35 kobiet, dziś, po wielomiesięcznej rekrutacji, w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, komendantów miejskich i powiatowych, władz wojewódzkich i samorządowych oraz swoich najbliższych złożyli ślubowanie. Po półrocznym szkoleniu wrócą do swoich jednostek, by tam rozpocząć policyjną służbę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kolejny bastion ministra Błaszczaka! buhhahahaha wstydu nie mają!
Błaszczaki. Na Miesięcznicę hurra!!!
Władza każdemu się pokazuje żeby wiedzieli na przyszłość jak mają postąpić gdy niechcący zatrzymają za coś tam.
A ty cwaniaku co do policji się nie dostales więc teraz taki kozak w necie
Ciekawe czy chociaż jednego z nich zobaczymy na naszych ulicach ... ???
kolejny bastion ministra Błaszczaka! buhhahahaha wstydu nie mają!
Błaszczaki. Na Miesięcznicę hurra!!!
Władza każdemu się pokazuje żeby wiedzieli na przyszłość jak mają postąpić gdy niechcący zatrzymają za coś tam.