Stan na 15 czerwca, g. 10.30, podaje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
Na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 19 osób, 2677 poddane jest kwarantannie, w izolacji domowej przebywa 43 osób, a hospitalizowanych jest 46.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 472 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 343 osoby wyzdrowiało, 40 zmarło.
Nowych 14 potwierdzonych przypadków to:
12 osób z powiatu jarosławskiego – dziewięć kobiet i trzech mężczyzn (3 hospitalizacje i 9 izolacji)
kobieta w sile wieku z m. Rzeszowa (izolacja)
mężczyzna w sile wieku z powiatu strzyżowskiego (izolacja)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego ludziom kit wciskacie ze powiat jarosławski A nie napiszcie ze centrum Jarosławia ma już 30 chorych i pielęgniarki ze szpitala tez chore
Sami widzicie co się dzieje,wszystko dzięki naszym cudownym obywatelom co wracają z zagranicy . Przymusowe kwarantanna była dobrym pomysłem, lecz jej zniesienie daje codziennie nowe przypadki zakażenia. Wspierając do busa,wsiadając do autokaru nie wiemy z kim mamy do czynienia,tzn.czy kierowca nie jest chory,czy wspołpasażer nie jest chory. Ludzie bądźcie rozsądni,moście maseczki,rękawiczki, dezynfekujcie ręce w miarę możliwości. Powrót z zagranicy dla ludzi rozsądnych jest obowiązkiem przebycia kwarantanny 2 tygodniowej nałożonej przez samego siebie .
Mamy Boże Ciało za soba.Szczyt komunijny w pełni.Czego się spodziewaliscie.To było mozna przewidzieć.Teraz kolej na następne powiaty .Młodym to zbytnio nie szkodziStarsi po procesjach zagrożenie śmiertelne
Będzie jeszcze więcej... WYBORY PRZED NAMI!...
jeśli ktoś pochodził np: z Muniny lub innej miejscowości to nie podadza że z Jarosławia tylko z powiatu logiczne
Jeszcze wesela 150 osób, bez maseczek... I tu dopiero będzie zaraza
Najlepiej "obwiniać" tych powracających z zagranicy. To nie oni nas zarażają, my sami siebie. W Niemczech sytuacja opanowana (już dawno są po szczycie ale tam robią testy, dużo testów) w Czechach, na Słowacji również jest ok. Służba zdrowia powinna conajmniej co 2 tygodnie je mieć ale rząd nie ma na to kasy.
Moja droga, sęk w tym, że za granicą w tej chwili jest mniej zakażeń niż u nas. Po prostu należy myć ręce, utrzymywać dystans (a nie "wisieć" jeden drugiemu na plecach np. w sklepie) i NOSIĆ MASECZKI w budynkach!!!
To jest wielka masakra. Ludzie zarazili się w szpitalu. Przyjęli osoby z dusznosciami. Te osoby przebywały z pacjentami. Kaszlaly przeokropnie. Żadnych testów im nie robili. Wypisywali do.domu, A później pacjenci wrócili z objawami i nagle bum wirus. To jest nasz jarosławski szpital. Osoby przebywające z tym pacjentem do tej pory nie mają zrobionego testu. Ważne że Ci co nie zlecili testów chorym mają zrobiła i wiedzą na czym stoją.
A w sklepie się nie zarazisz i w kościele
naprawdę,,prztkro,,czytac,,nie wypowiadam się,,,
Bo to ludzie z wiosek z powiatu jarosławskiego, a nie z miasta, dlatego podają, że z powiatu.
Dlaczego ludziom kit wciskacie ze powiat jarosławski A nie napiszcie ze centrum Jarosławia ma już 30 chorych i pielęgniarki ze szpitala tez chore
Sami widzicie co się dzieje,wszystko dzięki naszym cudownym obywatelom co wracają z zagranicy . Przymusowe kwarantanna była dobrym pomysłem, lecz jej zniesienie daje codziennie nowe przypadki zakażenia. Wspierając do busa,wsiadając do autokaru nie wiemy z kim mamy do czynienia,tzn.czy kierowca nie jest chory,czy wspołpasażer nie jest chory. Ludzie bądźcie rozsądni,moście maseczki,rękawiczki, dezynfekujcie ręce w miarę możliwości. Powrót z zagranicy dla ludzi rozsądnych jest obowiązkiem przebycia kwarantanny 2 tygodniowej nałożonej przez samego siebie .
Mamy Boże Ciało za soba.Szczyt komunijny w pełni.Czego się spodziewaliscie.To było mozna przewidzieć.Teraz kolej na następne powiaty .Młodym to zbytnio nie szkodziStarsi po procesjach zagrożenie śmiertelne