Reklama

14-latek nie ma koronawirusa

28/02/2020 16:32

Dzisiaj oficjalnie poinformował o tym rzecznik szpitala wojewódzkiego.

– Wynik testu jest ujemny, co oznacza, że u pacjenta nie stwierdzono koronawirusa – powiedział w piątek popołudniu Maciej Kamiński, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu.

 

14-latek z podejrzeniem koronawirusa trafił do przemyskiej placówki w środę. Został skierowany przez lekarza POZ, ponieważ skarżył się na objawy grypopodobne, a niedawno wrócił z wycieczki do Azji.
pb

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Uchhh - niezalogowany 2020-02-28 16:59:36

    I bardzo dobrze!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-02-28 20:53:57

    No jasne że dobrze, co nie oznacza, iż należy tego całego koronawirusa całkowicie lekceważyć tudzież bagatelizować. Jednakowoż z drugiej strony ta koronawirusowa sraczka niczemu dobremu, w sumie, nie służy. I nie daj Bóg, żeby skończyło się to np. tak:GLOBALNY EKSPERYMENT NA POPULACJI ŚWIATOWEJ SZCZEPIONKA NA RNA NA KORONAWIRUSA - GLOBALNE.INFOI jeszcze może posłuchajcie naszego Ziomala, wie co mówi:YOUTUBE.COM -  OPRESJA SZCZEPIEŃ - NIEZNANY ZAPIS VIDEO - PROF. STANISŁĄW WIĄCKOWSKI

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama