Dzisiaj oficjalnie poinformował o tym rzecznik szpitala wojewódzkiego.
– Wynik testu jest ujemny, co oznacza, że u pacjenta nie stwierdzono koronawirusa – powiedział w piątek popołudniu Maciej Kamiński, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu.
14-latek z podejrzeniem koronawirusa trafił do przemyskiej placówki w środę. Został skierowany przez lekarza POZ, ponieważ skarżył się na objawy grypopodobne, a niedawno wrócił z wycieczki do Azji.
pb
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No jasne że dobrze, co nie oznacza, iż należy tego całego koronawirusa całkowicie lekceważyć tudzież bagatelizować. Jednakowoż z drugiej strony ta koronawirusowa sraczka niczemu dobremu, w sumie, nie służy. I nie daj Bóg, żeby skończyło się to np. tak:GLOBALNY EKSPERYMENT NA POPULACJI ŚWIATOWEJ SZCZEPIONKA NA RNA NA KORONAWIRUSA - GLOBALNE.INFOI jeszcze może posłuchajcie naszego Ziomala, wie co mówi:YOUTUBE.COM - OPRESJA SZCZEPIEŃ - NIEZNANY ZAPIS VIDEO - PROF. STANISŁĄW WIĄCKOWSKI
I bardzo dobrze!
No jasne że dobrze, co nie oznacza, iż należy tego całego koronawirusa całkowicie lekceważyć tudzież bagatelizować. Jednakowoż z drugiej strony ta koronawirusowa sraczka niczemu dobremu, w sumie, nie służy. I nie daj Bóg, żeby skończyło się to np. tak:GLOBALNY EKSPERYMENT NA POPULACJI ŚWIATOWEJ SZCZEPIONKA NA RNA NA KORONAWIRUSA - GLOBALNE.INFOI jeszcze może posłuchajcie naszego Ziomala, wie co mówi:YOUTUBE.COM - OPRESJA SZCZEPIEŃ - NIEZNANY ZAPIS VIDEO - PROF. STANISŁĄW WIĄCKOWSKI