Reklama

14 nowych celników [ZDJĘCIA]

Dzisiaj, 3 bm., nowi funkcjonariusze złożyli uroczyste ślubowanie w Izbie Celnej w Przemyślu.

14 młodych funkcjonariuszy z powodzeniem przeszło wieloetapowy proces rekrutacji. Do I etapu – testu wiedzy – przystąpiło 224 kandydatów. II – test sprawności fizycznej – zaliczyło 65 osób. III – testy psychologiczne przeszło 51 kandydatów, kwalifikując się do IV etapu – rozmowy kwalifikacyjnej. Do ostatniego, V etapu – postepowania sprawdzającego – zakwalifikowało się 19 osób.   Uroczyste ślubowanie funkcjonariusze złożyli w obecności mł. insp. Beaty Kucharskiej, zastępcy dyrektora Izby Celnej w Przemyślu oraz podinsp. Joanny Szpilki, naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu. Podejmą oni pracę w administracji celnej w Korczowej i Medyce.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    feministka - niezalogowany 2017-01-03 16:50:33

    W służbie celnej parytety

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ktos_ze_Lwowa - niezalogowany 2017-01-03 17:21:37

    widze ze pan sutannie działa ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lvivek - niezalogowany 2017-01-03 17:25:17

    tylko pamietajcie ! szatnie macie na przejsciach granicznych ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości