Dzisiaj, 3 bm., nowi funkcjonariusze złożyli uroczyste ślubowanie w Izbie Celnej w Przemyślu.
14 młodych funkcjonariuszy z powodzeniem przeszło wieloetapowy proces rekrutacji. Do I etapu – testu wiedzy – przystąpiło 224 kandydatów. II – test sprawności fizycznej – zaliczyło 65 osób. III – testy psychologiczne przeszło 51 kandydatów, kwalifikując się do IV etapu – rozmowy kwalifikacyjnej. Do ostatniego, V etapu – postepowania sprawdzającego – zakwalifikowało się 19 osób. Uroczyste ślubowanie funkcjonariusze złożyli w obecności mł. insp. Beaty Kucharskiej, zastępcy dyrektora Izby Celnej w Przemyślu oraz podinsp. Joanny Szpilki, naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu. Podejmą oni pracę w administracji celnej w Korczowej i Medyce.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.widze ze pan sutannie działa ;)
tylko pamietajcie ! szatnie macie na przejsciach granicznych ;)
Jakie mieli znajomości, ile teraz kosztuje wejściówka do SC w Przemyślu? Widzę tam znajome bystre twarze.
Opłaca się na 3 miesiące dostać pracę
nie ma to jak zazdrosne komentarze nieudaczników
W służbie celnej parytety
widze ze pan sutannie działa ;)
tylko pamietajcie ! szatnie macie na przejsciach granicznych ;)