Reklama

15-letni motorowerzysta ranny w zderzeniu z oplem

Do wypadku doszło wczoraj, 16 bm., kilka minut po 15, na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Stojałowskiego.

Policjanci ustalili, że 15-latek jadący jednośladem ul. 3 Maja zderzył się oplem, którym z os. Kombatanów wyjeżdżała 46-letnia kobieta.

Chłopiec został ranny, przewieziono go do szpitala w Przemyślu.

Do godziny 17 ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.


fot.KPP Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2016-08-17 11:35:01

    o a to na górce u kaskowego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama