Do wypadku doszło wczoraj, 16 bm., kilka minut po 15, na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Stojałowskiego.
Policjanci ustalili, że 15-latek jadący jednośladem ul. 3 Maja zderzył się oplem, którym z os. Kombatanów wyjeżdżała 46-letnia kobieta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
o a to na górce u kaskowego