W Polsce mamy 1587 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarły 23 osoby. Z kolei Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że na Podkarpaciu zakaziło się 55 osób, wyzdrowiało 35.
Kolejne 35 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 19 powiatów województwa.
Nowe 55 potwierdzone przypadki wg powiatów:
12 osób – dębicki (5K; 7M) 3 osoby – jarosławski (3K) 2 osoby – jasielski (2M) 1 osoba – leski (1M) 2 osoby – leżajski (2K) 2 osoby – łańcucki (2K) 2 osoby – mielecki (1K; 1M) 1 osoba – niżański (1M) 2 osoby – przemyski (1K; 1M) 3 osoby – przeworski (3K) 3 osoby – ropczycko-sędziszowski (3K) 10 osób – miasto Rzeszów (5K; 5M) 7 osób – rzeszowski (4K; 3M) 5 osób – sanocki (3K; 2M)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dajcie już z tym spokój. Piszcie lepiej o jesieni.
Przecież pewien prorok powiedział że wirusa już nie ma i jest w odwrocie i nie powinniśmy się go bać! Oszuści i hipokryci!!
Hureczko i Hurko w kwarantannie Ksiądz zarażony, szkoła zamknięta a w prasie ciasza??!!
Luz blues po wyborczy i wakacyjny przynosi efekty i wracamy do punktu wyjścia z wiosny
Przed I turą politycy PiS mówili, że COVID-19 wciąż jest groźny. Jednak gdy Duda dostał wynik poniżej oczekiwań, Morawiecki pospiesznie „zdymisjonował” wirusa i namawiał do udziału w wyborach bez strachu, szczególnie seniorów. Posłuchali, tymczasem padają rekordy zakażeń. Wirus robi swoje.Być może to państwu umknęło, ale w lipcu w Polsce nastąpił cud. W ciągu niespełna dwóch tygodni rząd Prawa i Sprawiedliwości zrewolucjonizował wiedzę naukową dotyczącą epidemii i zdusił ją tylko sobie znanymi sposobami. Jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom członków rządu, jeszcze 22 czerwca koronawirus był bardzo groźny, a Polacy powinni zachowywać dyscyplinę, natomiast 2 lipca wirus był już całkowicie niegroźny, a obywatele nie powinni się go w najmniejszym stopniu obawiać.Niestety, nie byliśmy świadkami cudu, tylko dość prostackiej sztuczki szemranego magika Mateusza Morawieckiego. W ciągu dwóch dni premier rządu PiS dwa razy wprowadził w błąd obywateli wypowiadając pochopne sądy, rysując nieodpowiedzialne prognozy i wprost zachęcając obywateli do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa."Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wyboryMateusz Morawiecki, TVN24 - 01/07/2020
Czy należy uznać za normalne, ze w ciągu tygodnia zachorowalność w naszym regionie wzrosła o 100%Czy należy uznać za normalne, ze umieralność z powodu zarazy w naszym regionie wzrosła o 300 %Może najwyższy czas zastanowić się i powiedzieć głośno gdzie w naszym regionie są źródła zakażenia.Wszyscy doskonale wiedzą ,ze śmierć promieniuje z jednego miejsca.Rozumiem, że kasa jest najważniejsza i w jej pozyskaniu nie ważne są ofiary
A w Żurawicy zakażony nawet wójt , który nie lubi zakładać maseczki. A ostatnio miał tak wiele spotkań w gminie i tak często bywał w terenie :(
Dajcie już z tym spokój. Piszcie lepiej o jesieni.
Przecież pewien prorok powiedział że wirusa już nie ma i jest w odwrocie i nie powinniśmy się go bać! Oszuści i hipokryci!!
Hureczko i Hurko w kwarantannie Ksiądz zarażony, szkoła zamknięta a w prasie ciasza??!!