Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor podał stan na dziś, 7 lipca.
Aktualnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 10 osób, 2206 poddane jest kwarantannie, 212 w izolacji, a hospitalizowanych jest 93 osoby.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 791 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 431 osób wyzdrowiało, 55 zmarło.
Kolejne 14 osób, które wyzdrowiały, to 10 osób z powiatu jarosławskiego, 3 osoby z Rzeszowa i mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.
Nowych 17 potwierdzonych przypadków to:
12 osób z powiatu jarosławskiego w tym dziesięć kobiety i dwóch mężczyzn ( izolacje) 2 osoby z powiatu przemyskiego kobieta i mężczyzna (hospitalizowane) 2 osoby z powiatu przeworskiego – kobieta i mężczyzna (izolacje) kobieta z powiatu tarnobrzeskiego (izolacja)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A gdzie się POdział lewacki hejter Tadeusz
Co pisiory brakuje wam Tadeusza? ????????????????
Teraz na pierwszym planie jest wojna Polsko Polska wybory co tam zakażenia a po wyborach wrócą obostrzenia na razie pan minister zdrovit nie dostał odgórnego prykazu czeka na wynik
Racja ! Są dwa plemiona i widząc jaką nienawiść pokazują wyborcy prezydenta to strach się bać! Tak jak " słońce narodu" podzielił Polaków nikomu się nie udało! Historia mu tego nie zapomni!
Na Podkarpaciu zachorowało w ciągo ostatnich 4 miesięcy 791 osób. Na grypę!!! Na wirusa grypy o nowej nazwie covid. Zatem liczymy: te 791 dzielimy przez liczbę mieszkańców tzn 2129000. I co nam to dale? 0.0003 !!!! Dla przykładu pomiedzy 1 a 7 marca 2019 roku na podkarpaciu zachorowało ok 8000 osób na zwykłą grypę. Uwaga w ciągu tygodnia 10 razy więcej niz w ciągu 4 miesięcy. Odnośnie zmarłych: zadajcie pytanie, proste pytanie : Ile sekcji zwłok zrobiono? 0. serio zero. Jezeli jakiś gość, \tadeusz czy inny peowiec pisior czy lewar chce dyskutować to niech dyskutuje z matematyką. I założyć trzeba hełmy, podpaski na oczy i kalesony na uszy. I jeszcze ciekawostka z 2017 roku na podkarpaciu: na choroby układu oddechowego 157 000 chorych. Ale ludziom zmarłym po 70 roku życia nie wpisywali tych chorób bo.. ... |A teraz wpisują. szkoda gadać maskujcie się
Jeżeli negujesz obecność koronawirusa to znaczy, że po prostu jesteś głupi (a nie każdy analfabeta jest). Nie noś maski, zarażaj innych. A tak a propos, grypa też jest chorobą zakaźną i warto byłoby zasłonić gębę i nos!
Do "wykształconego": wykształecenie nie idzie w parze z inteligencją. Wykształcenie otrzymujesz np w momencie gdy ciotka jest dyrektorka twojej szkoły. I Ty jesteś tego przykładem. Na dodatek jesteś wierzący. Gdybyś był naprawdę wykształcony, oprałbyś swoja wiedzę na czasopismach lekarskich. A w nich dowodów na covid ;;;;brak. Nauka to potężna rzecz. Niestety ideolodzy nauką się nie posługują. Posługują się "wykształconymi"
"Wykształcony" dyskutuje z matematyką!!!!hahahaha
"Wykształceni" zaczytani są we współczesnych "polskich noblistkach" Dla nich Platon to planeta, Arystoteles to brazylijski piłkarz a Pascal to model toyoty. Augustyna i Akwinaty nie mogą czytać bo to ciemne średniowiecze. Kant jet przy stole, bóg Spinozy by uszedł ale tylko dlatego, że Baruch (mylą z bo rucha). matematyka im jest niepotrzebna gdyż komputer im policzy. Zamiast dwuliterowe IQ wolą czteroliterowe LGBT ( zplusem to różnie gdyz kojarzy się z 500).
A gdzie się POdział lewacki hejter Tadeusz
Co pisiory brakuje wam Tadeusza? ????????????????
Teraz na pierwszym planie jest wojna Polsko Polska wybory co tam zakażenia a po wyborach wrócą obostrzenia na razie pan minister zdrovit nie dostał odgórnego prykazu czeka na wynik