Reklama

16 nowych zakażeń w Przemyślu i 10 w pow. przemyskim

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 24 osoby, 11 951 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 2 226 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 372 osoby.

W dniach 9 – 10 października br. zmarło 4 mieszkańców województwa podkarpackiego:

kobieta – mieszkanka miasta Rzeszów (78) trzech mężczyzn – mieszkaniec powiatu brzozowskiego (61), mieszkaniec powiatu leżajskiego (86) oraz mieszkaniec powiatu sanockiego (89).



Kolejne 94 osoby, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 16 powiatów województwa podkarpackiego.


Nowe 315 potwierdzone przypadki wg powiatów:

10 osób – brzozowski 33 osób – dębicki 24 osoby – jarosławski 21 osób – jasielski 11 osób – kolbuszowski 9 osób – miasto Krosno 21 osób – krośnieński 3 osoby – leski 22 osoby – leżajski 1 osoba – lubaczowski 3 osoby – łańcucki 29 osób – mielecki 3 osoby – niżański 16 osób – miasto Przemyśl 10 osób – przemyski 5 osób – przeworski 7 osób – ropczycko-sędziszowski 40 osób – miasto Rzeszów 13 osób – rzeszowski 10 osób – sanocki 6 osób – stalowowolski 14 osób – strzyżowski 4 osoby – tarnobrzeski
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jjjj - niezalogowany 2020-10-11 22:09:51

    Być może to państwu umknęło, ale w lipcu w Polsce nastąpił cud. W ciągu niespełna dwóch tygodni rząd Prawa i Sprawiedliwości zrewolucjonizował wiedzę naukową dotyczącą epidemii i zdusił ją tylko sobie znanymi sposobami. Jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom członków rządu, jeszcze 22 czerwca koronawirus był bardzo groźny, a Polacy powinni zachowywać dyscyplinę, natomiast 2 lipca wirus był już całkowicie niegroźny, a obywatele nie powinni się go w najmniejszym stopniu obawiać.Niestety, nie byliśmy świadkami cudu, tylko dość prostackiej sztuczki szemranego magika Mateusza Morawieckiego. W ciągu dwóch dni premier rządu PiS dwa razy wprowadził w błąd obywateli wypowiadając pochopne sądy, rysując nieodpowiedzialne prognozy i wprost zachęcając obywateli do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa.Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wyboryMateusz Morawiecki, TVN24 - 01/07/2020

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Benek - niezalogowany 2020-10-12 08:14:10

    Co by było gdyby wybory miały odbyć się w listopadzie  nie było by obostrzeń tylko tłumnie do urn 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    babas - niezalogowany 2020-10-12 08:45:01

    Przestań wklejać hejty antyPOlskiego POdbrukowca

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości