Reklama

19-latek podróż zakończył w rowie

Do zdarzenia doszło 24 bm., po godz. 16, na ul. Sanockiej w Trepczy.

Kierujący fordem 19-latek prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, przez co wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście i on, i pasażer wyszli ze zdarzenia bez szwanku. 

Kierujący był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 250 zł i 6 punktami karnymi.


fot.archiwum KPP Sanok

– Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, zwłaszcza gdy pojawiają się przelotne opady deszczu. Z taką pogodą zgodnie z prognozami będziemi mieli do czynienia w najbliższym czasie. Pamiętajmy, że na mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża i łatwiej o wypadek –apeluje policja.

Reklama

Zdjęcia dodane do tekstu policja publikuje ku przestrodze.


fot.archiwum KPP Sanok
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Decyk - niezalogowany 2017-05-25 14:23:18

    Powinni jeszcze prawo jazdy zatrzymać !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości