Do zdarzenia doszło 24 bm., po godz. 16, na ul. Sanockiej w Trepczy.
Kierujący fordem 19-latek prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, przez co wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście i on, i pasażer wyszli ze zdarzenia bez szwanku.
Kierujący był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 250 zł i 6 punktami karnymi.

– Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, zwłaszcza gdy pojawiają się przelotne opady deszczu. Z taką pogodą zgodnie z prognozami będziemi mieli do czynienia w najbliższym czasie. Pamiętajmy, że na mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża i łatwiej o wypadek –apeluje policja.
Zdjęcia dodane do tekstu policja publikuje ku przestrodze.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Powinni jeszcze prawo jazdy zatrzymać !!!
Powinni jeszcze prawo jazdy zatrzymać !!!