Mieszkaniec powiatu przeworskiego uszkodził wagon pociągu pasażerskiego. Straty wyceniono na 8 tys. zł. Nastolatek stanie przed sądem.
O zdewastowaniu składu pociągu funkcjonariusze zostali powiadomieni początkiem marca. Dostali zgłoszenie o wybiciu kilku szyb w oknach i drzwiach wagonu pociągu, który stał na bocznicy Kolei Wąskotorowej PKP w Przeworsku. Uszkodzono także monitory informacji pasażerskich znajdujących się wewnątrz składu pociągu i podpalono siedzenia.
Policja prowadziła postępowanie w celu ustalenia sprawcy. Okazało się, że jest nim 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Straty w wyniku aktów wandalizm, których się dopuścił, wyceniono na 8 tys. zł. Nastolatkowi postawiono zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze