Reklama

19-latek zdewastował wagon

25/03/2016 10:00

Mieszkaniec powiatu przeworskiego uszkodził wagon pociągu pasażerskiego. Straty wyceniono na 8 tys. zł. Nastolatek stanie przed sądem.

O zdewastowaniu składu pociągu funkcjonariusze zostali powiadomieni początkiem marca. Dostali zgłoszenie o wybiciu kilku szyb w oknach i drzwiach wagonu pociągu, który stał na bocznicy Kolei Wąskotorowej PKP w Przeworsku. Uszkodzono także monitory informacji pasażerskich znajdujących się wewnątrz składu pociągu i podpalono siedzenia.

Policja prowadziła postępowanie w celu ustalenia sprawcy. Okazało się, że jest nim 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Straty w wyniku aktów wandalizm, których się dopuścił, wyceniono na 8 tys. zł. Nastolatkowi postawiono zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz odpowie przed sądem.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama