Reklama

19-latek zjechał na schody przed dworcem

Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 7, na placu Więźniów Oświęcimia.

Pracujący na miejsu policjanci ustalili, że 19-latek kierujący volvo V40 stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na schody prowadzące na plac przed dworcem.

Na szczęście nikomu z przechodniów nic się nie stało.

Młody jarosławianin był trzeźwy. W związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym kierujący został ukarany grzywną i punktami karnymi.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jaro - niezalogowany 2016-10-21 12:04:06

    dziwne ze nie Bmw. Bo wiek mnie nie dziwi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    szok - niezalogowany 2016-10-21 12:24:46

    i to nie "volswagen" ze spojlerem i czerwonymi zaciskami  (o_o)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    KIcha - niezalogowany 2016-10-21 23:17:45

    Dać  gówniarzowi samochód

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości