Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 7, na placu Więźniów Oświęcimia.
Pracujący na miejsu policjanci ustalili, że 19-latek kierujący volvo V40 stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na schody prowadzące na plac przed dworcem.
Na szczęście nikomu z przechodniów nic się nie stało.
Młody jarosławianin był trzeźwy. W związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym kierujący został ukarany grzywną i punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dziwne ze nie Bmw. Bo wiek mnie nie dziwi
i to nie "volswagen" ze spojlerem i czerwonymi zaciskami (o_o)
wasze hejty są bez sensu . Chłopak był trzeźwy i po prostu stracił panowanie każdemu z nas moglo się to zdażyć . Wtedy byście tak nie mówili
Ja rozumiem że lubi dać w pizdę ale w takim miejscu? Chciał przyszpanować przed laskami czekającymi na Damil-Trans'a? :D
Bardzo dużo ostatnio młodych kaskaderów za kółkiem w naszym regionie. Czyżby, aż tak spadł poziom nauczania w lokalnych szkołach nauki jazdy? Czy może to efekt nowych testów na prawo jazdy przedkładających ponad prowadzenie pojazdu w bezpieczny sposób znajomość wielkości tablic rejestracyjnych itp. bzdury?
dla ciebie bzdury, dla nich szansa, by się dowiedzieć kilku ciekawostek, że minimalna odległość pomiędzy światłami dziennymi, to długość tablicy + 5cm, że nie wolno z przodu montować tablicy dwurzędowej, że tylna tablica musi być zamontowana w fabrycznie do tego przeznaczonym miejscu (a nie gdzie popadnie), a przednia ma być zamontowana z przodu (co nie oznacza 'na zderzaku') i jeśli mają mądrego instruktora, to wiele, wiele innych...
dziwne ze nie Bmw. Bo wiek mnie nie dziwi
i to nie "volswagen" ze spojlerem i czerwonymi zaciskami (o_o)
Dać gówniarzowi samochód