Reklama

19-latka straciła panowanie nad autem [ZDJĘCIA]

Kierująca straciła panowanie nad volkswagenem i zjechała na lewy pas. Na szczęście kierowca jadący z naprzeciwka szybko zareagował i nie doszło do zderzenia czołowego.


fot.KP Dubiecko

Policjanci z komisariatu w Dubiecku ustalili, że kierująca volkswagenem polo, jadąca 12 bm., przed godz. 17, DW 884 w Nienadowej – od strony Krzywczy – na łuku nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i straciła panowanie nad autem. Zjechała na przeciwległy pas wprost przed nadjeżdżającego z naprzeciwka passata. 

Kierowca passata zareagował natychmiast – zjechał na lewy pas drogi, dzięki czemu nie doszło do czołowego zderzenia. 19-latka natomiast wjechała do rowu. Kobieta doznała niegroźnych urazów i trafiła do szpitala.

Reklama

Oboje kierujący byli trzeźwi. 19-latka odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

 


fot.KP Dubiecko
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ~matt - niezalogowany 2016-06-13 22:34:46

    wspaniały refleks kierowcy passata!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama