Nietrzeźwa nastolatka jadąca volkswagenem spowodowała wypadek między Zarzeczem a Zdziarami dziś przed północą.
Policjanci po rozmowach ze świadkami ustalili, że kobieta jadąca w kierunku Zdziar na prostym odcinku drogi zjechała nagle na pobocze, następnie do rowu, i ścinając dwa drzewa, zatrzymała się na skraju lasu.
19-latka z Zarzecza była pijana, miała 1,86 promila alkoholu we krwi. Trafiła do szpitala. Długo nie cieszyła się prawem jazdy, bowiem posiadała je od października zeszłego roku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze że nikogo nie zabiła po drodze ,zero rozumu
Tak to jest jak sie gowniarzom kupuje samochody, motocykle etc. Nie wiedza co robia , cale szczescie ze nikogo niewinnego nie zabila. Gdyby sie na ten samochod napracowala to myslalaby co robi, a tak latwo przyszlo latwo poszlo;((( Tatus chyba dumny z coreczki;(((
tatuś musi być dumny że auto na złom
Dobrze że nikogo nie zabiła po drodze ,zero rozumu
Tak to jest jak sie gowniarzom kupuje samochody, motocykle etc. Nie wiedza co robia , cale szczescie ze nikogo niewinnego nie zabila. Gdyby sie na ten samochod napracowala to myslalaby co robi, a tak latwo przyszlo latwo poszlo;((( Tatus chyba dumny z coreczki;(((