Reklama

19-latka wjechała do rowu, ścięła 2 drzewa. Miała 2 promile

Nietrzeźwa nastolatka jadąca volkswagenem spowodowała wypadek między Zarzeczem a Zdziarami dziś przed północą.

Policjanci po rozmowach ze świadkami ustalili, że kobieta jadąca w kierunku Zdziar na prostym odcinku drogi zjechała nagle na pobocze, następnie do rowu, i ścinając dwa drzewa, zatrzymała się na skraju lasu.

 19-latka z Zarzecza była pijana, miała 1,86 promila alkoholu we krwi. Trafiła do szpitala. Długo nie cieszyła się prawem jazdy, bowiem posiadała je od października zeszłego roku.


fot.KPP Nisko
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mm - niezalogowany 2016-06-27 15:48:46

    tatuś musi być dumny że auto na złom 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    M - niezalogowany 2016-06-27 17:22:14

    Dobrze że nikogo nie zabiła po drodze ,zero rozumu 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Eliza - niezalogowany 2016-06-28 00:30:54

    Tak to jest jak sie gowniarzom kupuje samochody, motocykle etc. Nie wiedza co robia , cale szczescie ze nikogo niewinnego nie zabila. Gdyby sie na ten samochod napracowala to myslalaby co robi, a tak latwo przyszlo latwo poszlo;((( Tatus chyba dumny z coreczki;(((

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości