W sobotę, 12 bm., sypnęło śniegiem. Trudne warunki na drogach, zaspy, oblodzone jezdnie, ale też opony wciąż niezmienione na zimowe, niedostosowanie prędkości do warunków i niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami przyczyniły się do powstania wielu kolizji w powiecie przemyskim.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze