Dziś, 8 czerwca, o g. 17.30, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował o 2 potwierdzonych przypadkach COVID-19 i jednym ozdrowieniu.
Wyzdrowiała kobieta w sile wieku z powiatu tarnobrzeskiego, natomiast zakażeni są: nastolatka i mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego. Oboje przebywają w izolacji.
Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 20 osób, 1559 poddane jest kwarantannie, 11 izolacji domowej, hospitalizowanych jest 10 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 396 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 337 osób wyzdrowiało, a 38 zmarło.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Skąd te osoby. Dlaczego nikt nie podaje z jakich miejscowości pochodzą. Wszystko dzięki wzniesieniu kwarantanny. Zachorowań coraz więcej,coraz więcej zgonów. Dlaczego poczta Dubiecko była nieczynna?? Dlaczego z gminy Dubiecko żaden listonosz nie pracuje??? Dlaczego robicie tajemnice
Sanepid powinien podawać takie dane do obiegu ponieważ moglibyśmy się strzec przed chorymi. Wielka tajemnica. Ludzie takie postępowanie do niczego dobrego nie prowadzi.
Ludzie opamiętajcie się!!!! To zwykłą grypa a nie jakieś chorobowe monstrum!!!! Popie...ło was całkowicie?
To przez ostatni tydzień tylko 5 osób z powiatu przemyskiego, brak szczegółów, może to jedno ognisko choroby ?
Wielką tajemnicę robią i nie podają skąd te osoby pochodzą
Dlaczego nie piszą o Birczy i nadleśnictwie które jest w kwarantannie przez Panią z krasiczyna
Ludzie przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa, myjcie ręce, zachowujcie dystans, nie wiście nad kasjerem w sklepie, nie siedźcie na sobie w kościele,bo to wasze miejsce, nie ważne czy pani z Birczy, Krasiczyna czy Warszawy, przecież nie poszła do chorego, żeby się zarazić i narazić swoje dzieci, na pewno zaraziła się nieświadomie, nie pietnujcie tylko wspierajcie i módlcie się, bo to może spotkać każdego!Zdrowia wam wszystkim życzę!:-!:-)
A to nie Pani z Krasiczyna została zakażona w Nadleśnictwie Bircza?
Na Sląsku zaczęto masowo badać górników.Liczby są zastraszające.U nas żadnych badań się nie robi i skal zachorowań jest nieznana a może byc podobna tez bezobjawowa.Pilnujmy sami siebie,swoje rodziny dziadków.Nie wierzmy w zapewnienia rządzących.Oni zwyczajnie kłamią,bezczelnie kłamią
to osoby z Krasiczyna, kwarantanna objęte ponad 200 osób z okolicznych wiosek...
Jedna z osób która zmarła była osoba leczona onkologicznie ale skoro zmarła na koronę a wcześniej w raz z rodzina brała udział w bierzmowaniu to co z uczestnikami tej imprezy łącznie z biskupem???? co na to sanepid???
Przez panià z Krasiczyna??? Ciebie człowieku porąbało???
Jak Cię "ta grypa przyp...li"zobaczymy,,jak zaczniesz mowic! O
Skąd te osoby. Dlaczego nikt nie podaje z jakich miejscowości pochodzą. Wszystko dzięki wzniesieniu kwarantanny. Zachorowań coraz więcej,coraz więcej zgonów. Dlaczego poczta Dubiecko była nieczynna?? Dlaczego z gminy Dubiecko żaden listonosz nie pracuje??? Dlaczego robicie tajemnice
Sanepid powinien podawać takie dane do obiegu ponieważ moglibyśmy się strzec przed chorymi. Wielka tajemnica. Ludzie takie postępowanie do niczego dobrego nie prowadzi.
Ludzie opamiętajcie się!!!! To zwykłą grypa a nie jakieś chorobowe monstrum!!!! Popie...ło was całkowicie?