Reklama

2 nowe przypadki zakażenia: nastolatka i mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego

Dziś, 8 czerwca, o g. 17.30, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował o 2 potwierdzonych przypadkach COVID-19 i jednym ozdrowieniu.

Wyzdrowiała kobieta w sile wieku z powiatu tarnobrzeskiego, natomiast zakażeni są: nastolatka i mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego. Oboje przebywają w izolacji. 

Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 20 osób, 1559 poddane jest kwarantannie, 11 izolacji domowej, hospitalizowanych jest 10 osób.    

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 396 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2,  337 osób wyzdrowiało, a 38 zmarło.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2020-06-08 20:18:32

    Skąd te osoby.  Dlaczego nikt nie podaje z jakich miejscowości pochodzą. Wszystko dzięki wzniesieniu kwarantanny.  Zachorowań coraz więcej,coraz więcej zgonów. Dlaczego poczta Dubiecko była nieczynna?? Dlaczego z gminy Dubiecko żaden listonosz nie pracuje??? Dlaczego robicie tajemnice 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2020-06-08 20:20:56

    Sanepid powinien podawać takie dane do obiegu ponieważ moglibyśmy się  strzec przed chorymi.  Wielka tajemnica. Ludzie takie postępowanie do niczego dobrego nie prowadzi. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2020-06-08 20:33:11

    Ludzie opamiętajcie się!!!! To zwykłą grypa a nie jakieś chorobowe monstrum!!!! Popie...ło was całkowicie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości