W sumie 18 osób zostało objętych kwarantanną po tym, jak na jednym z oddziałów przeworskiego szpitala zetknęli się z kobietą, u której po kilku dniach, w innej placówce wykryto koronawirusa.
Kobieta została przyjęta do przeworskiego SP ZOZ bez objawów zakażenia. Z wywiadu nie wynikało też, by znajdowała się w grupie ryzyka. Jednak test przeprowadzony w innej podkarpackiej placówce, w 4 dni po tym jak pacjentka opuściła szpital w Przeworsku dał wynik pozytywny. W związku z tym podjęto środki ostrożności. Osoby, które miały styczność z kobietą objęto kwarantanną, w szpitalu wykonano też dekontaminację. W tej chwili w placówce nie jest hospitalizowany żaden pacjent z potwierdzonym zakażeniem koronawirusa.
Kobieta nie jest mieszkanką powiatu przeworskiego.
Objęci kwarantanną czują się dobrze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fakt ten każdemu normalnemu obywatelowi odpowie na pytanie jak jesteśmy po "kilku miesiącach" przygotowani do pandemii.
Własnie. Przydałyby się rzetelne informacje.
UWAGA !!! Z OSTATNIEJ CHWILI !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemie COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
ŁAŁ JESTEM POD WRAŻENIEM DYLETANCTWA I SAMO ZACHWYTU WŁADZY....Z CZEGO ONI TACY ZADOWOLENI!? ŻE NIE ZROBILI NIC ŻEBY NAS PRZYGOTOWAĆ?
Fakt ten każdemu normalnemu obywatelowi odpowie na pytanie jak jesteśmy po "kilku miesiącach" przygotowani do pandemii.
Własnie. Przydałyby się rzetelne informacje.
UWAGA !!! Z OSTATNIEJ CHWILI !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemie COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL