Reklama

2 pacjentów i 16 pracowników szpitala w Przeworsku na kwarantannie

26/03/2020 15:03

W sumie 18 osób zostało objętych kwarantanną po tym, jak na jednym z oddziałów przeworskiego szpitala zetknęli się z kobietą, u której po kilku dniach, w innej placówce wykryto koronawirusa.

Kobieta została przyjęta do przeworskiego SP ZOZ bez objawów zakażenia. Z wywiadu nie wynikało też, by znajdowała się w grupie ryzyka. Jednak test przeprowadzony w innej podkarpackiej placówce, w 4 dni po tym jak pacjentka opuściła szpital w Przeworsku dał wynik pozytywny. W związku z tym podjęto środki ostrożności. Osoby, które miały styczność z kobietą objęto kwarantanną, w szpitalu wykonano też dekontaminację. W tej chwili w placówce nie jest hospitalizowany żaden pacjent z potwierdzonym zakażeniem koronawirusa.

Kobieta nie jest mieszkanką powiatu przeworskiego. 

Reklama

Objęci kwarantanną czują się dobrze.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2020-03-26 20:09:46

    Fakt ten każdemu normalnemu obywatelowi odpowie na pytanie jak jesteśmy po "kilku miesiącach" przygotowani do pandemii.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sara - niezalogowany 2020-03-26 20:25:41

    Własnie. Przydałyby się rzetelne informacje. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-03-26 23:25:13

    UWAGA !!! Z OSTATNIEJ CHWILI !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń  na epidemie COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama