Reklama

2. Piknik Charytatywny dla Szymka!

16 bm., w godzinach od 15 do 20, na stadionie Czuwaju trwać będzie 2. Piknik Charytatywny dla Szymona Kowalskiego, 11 -letniego przemyślanina, który zmaga się z nowotworem pnia mózgu.

Tego dnia rozegrany będzie turniej piłki nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, podczas którego zmagać się będą drużyny: Eurobusu, Studia M, Prawników, Drink Team’u, Straży Pożarnej, Ratowników Medycznych, Estelar i Czuwaj Wiaro.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą Grzegorz Lato i Jan Domarski!

Nie zabraknie licznych atrakcji dla całych rodzin, będzie: pokaz sprzętu służb mundurowych, zumba dla początkujących ipokaz tańca hip-hop, przeciąganie liny o Puchar Prezesa Czuwaj Wiaro, malowanie buziek, dmuchańce, popcorn, wata cukrowa i grillowane pyszności.

Reklama

Zbiórka publiczna na cel rehabilitacji i wsparcia Szymona prowadzona będzie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Przemyślu.

Aby pomóc w leczeniu Szymona, można dokonywać wpłat na konto:

06 1240 2568 1111 0000 3629 4233 z dopiskiem Szymon Kowalski.


fot.archiwum organizatora
Poprzednia edycja Pikniku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości