Reklama

20 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej [ZDJĘCIA]

W tym roku w szeregi Bieszczadzkiego OSG ma zostać przyjętych 55 nowych funkcjonariuszy.


fot.serwis BiOSGNowi pogranicznicy złożyli uroczyste ślubowanie 28 czerwca w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Odebrał je komendant oddziału płk SG Robert Rogoz.

3 lipca grupa rozpocznie szkolenie podstawowe w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

Osoby, które pozytywnie zaliczą egzaminy, wezmą udział w szkoleniu przygotowujących do uzyskania 1. stopnia w korpusie podoficerów. Następnie rozpoczną służbę w przejściach granicznych i na zielonej granicy w Bieszczadzkim OSG. Podczas szkolenia czekają ich również praktyki w bezpośredniej ochronie granicy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2017-06-30 09:15:08

    20 nowych plecaków

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    krzak - niezalogowany 2017-07-01 07:47:24

    Ciekawe po ile ich skasowali na dzien dobry

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości