W tym roku w szeregi Bieszczadzkiego OSG ma zostać przyjętych 55 nowych funkcjonariuszy.

3 lipca grupa rozpocznie szkolenie podstawowe w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.
Osoby, które pozytywnie zaliczą egzaminy, wezmą udział w szkoleniu przygotowujących do uzyskania 1. stopnia w korpusie podoficerów. Następnie rozpoczną służbę w przejściach granicznych i na zielonej granicy w Bieszczadzkim OSG. Podczas szkolenia czekają ich również praktyki w bezpośredniej ochronie granicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe po ile ich skasowali na dzien dobry
20 nowych plecaków
Ciekawe po ile ich skasowali na dzien dobry