W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
– Kierująca mitsubishi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na pobocze i uderzyła w słup energetyczny. Na szczęście nie ucierpiała – podaje KPP Przeworsk.
Okazało się jednak, że młoda kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.
Trwają czynności o wykroczenie.
Aktualizacja
Kobieta jechała sama – błąd w notce policyjnej.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brak słów.
Same kłamstwa.