Reklama

21-latka pod wpływem alkoholu zjechała na pobocze i uderzyła w słup [ZDJĘCIA]

W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

– Kierująca mitsubishi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na pobocze i uderzyła w słup energetyczny. Na szczęście nie ucierpiała – podaje KPP Przeworsk.

Okazało się jednak, że młoda kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. 

Trwają czynności o wykroczenie.

Aktualizacja
Kobieta jechała sama – błąd w notce policyjnej.


fot.KPP Przeworsk


fot.KPP Przeworsk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2017-07-11 18:13:12

    Brak słów.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ktoś - niezalogowany 2017-07-11 20:04:43

    Same kłamstwa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości