Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 9 bm., ok. godz. 22.
Jadący suzuki ul. Opalińskiego 21-letni przemyślanin omal nie wjechał w radiowóz.
Gdy zdziwieni stylem jazdy młodego kierowcy policjanci zawrócili, ten przyspieszył, na zakręcie stracił panowanie nad suzuki i dachował.
Młody mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, w dodatku prowadził po spożyciu alkoholu. Teraz odpowie przed sądem.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejny burak z WIELKIEGO miasta.Słoma z butów wystaje, to co najwyżej rowerem!
hhahaha i co RP !no ladne wiesniaki z Was, i ktory teraz madry powie ze to RPR wywoluja wypadki, zal mi was ludzie........
Co za wiesniak moze i rejestracja RP ale za kierownica RPR.
Tata celnik albo następny lekarz kupi nowy...Co sie gnojek bedzie martwic...Taki jest wlasnie Przemyśl...Ludziom ktorym faktycznie zabieraja dokumenty za parkowanie czy punkty bo zle zaparkowal czy poprostu jezdzi dynamicznie a bezpiecznie to kaza kase wykladc na nowe egzaminy czy kursy..Ale syn lekarza policjanta czy obojetnie jakiego sluzbisty to ma na prawo wyje....Z powazaniem mieszkaniec Przemyśla...
e kurwo nie synek lekarza nie synek służbisty .Mam ile mam kasy a to czy mam czy niemam co z nia robic nie wasz zajebany interes
Niewiadomo czy lekarza. Wiadomo że pielęgniarki.
To nieodpowiedzialne zachowanie, które trzeba tępić!!!
Kolejny burak z WIELKIEGO miasta.Słoma z butów wystaje, to co najwyżej rowerem!
hhahaha i co RP !no ladne wiesniaki z Was, i ktory teraz madry powie ze to RPR wywoluja wypadki, zal mi was ludzie........
Co za wiesniak moze i rejestracja RP ale za kierownica RPR.