Reklama

21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

25/07/2020 15:35

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor podał stan na dziś, 25 lipca.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny  dziś,  o g. 10.30 podał aktualną sytuację epidemiologiczną SARS-CoV-2.  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 41 osób, 2382 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 336 osób.  Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest aktualnie 89 osób. Jest też 21 nowych, potwierdzonych przypadków: 
9 osób z powiatu jarosławskiego w tym 4 kobiety i 5 mężczyzn (izolacje) 5 osób z powiatu przeworskiego w tym 3 kobiety i dwóch mężczyzn (izolacje) kobieta i mężczyzna z miasta Przemyśla (hospitalizacja i izolacja) dwie kobiety z powiatu przemyskiego (hospitalizacje) kobieta z powiatu leżajskiego (izolacja) mężczyzna z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (izolacja) kobieta z powiatu sanockiego (izolacja).
Dobra wiadomość to liczba ozdrowieńców. Z wirusem poradziło sobie kolejne 14 osób. To 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 2 osoby z powiatu przemyskiego oraz po jednej osobie z powiatów stalowowolskiego, łańcuckiego, miasta Rzeszowa i miasta Przemyśla.

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano ogółem 52 158 prób pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego.  Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1170 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 687 osób wyzdrowiało. Odnotowano 58 zgonów.


AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2020-07-25 16:26:56

    Nie ma dnia  aby w Przemyślu i powiecie nie  było zachorowań. A tymczasem w sklepach cyrk, w Bieszczadach cyrk,rząd  znosi zakazy.Jak liczba zachorowań była mała na podkarpaciu to zabroniono wstępu do lasu. Teraz już covid-19 nie groźny.  Idiotyzm.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gos - niezalogowany 2020-07-25 16:58:33

    Bo już po wyborach to teraz PiS ma w dupie ludzi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bąbel - niezalogowany 2020-07-25 18:17:12

    Trzeba chodzić tłumnie, wirus już niegrożny!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości