Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor podał stan na dziś, 25 lipca.

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano ogółem 52 158 prób pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1170 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 687 osób wyzdrowiało. Odnotowano 58 zgonów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma dnia aby w Przemyślu i powiecie nie było zachorowań. A tymczasem w sklepach cyrk, w Bieszczadach cyrk,rząd znosi zakazy.Jak liczba zachorowań była mała na podkarpaciu to zabroniono wstępu do lasu. Teraz już covid-19 nie groźny. Idiotyzm.
Bo już po wyborach to teraz PiS ma w dupie ludzi
Trzeba chodzić tłumnie, wirus już niegrożny!!!
Przepraszam ale Janie, Gos bąblu muszę to napisać: NIE MA ŻADNEGO WIRUSA POZA GRYPĄ, KTÓRA JEST ROK ROCZNIE!!! Wszystkjie włądze te leiwcowo rozdawcze dla biednych i te lewicowo rozdaqwcze dla czesci rowerowych was w tzw bambuko robią. K...a patrzcie na liczby. A za pare miesięcy będziecie chodzić w majtkach na lewa stronę a za rok bez majtek. Hahahahah
Władza wszystko luzuje żeby napędzić gospodarkę to że osoby starsze w większości umierają z chorobami współistniejące to też plus dla ZUS
Z Ciebie jest lekarz jak z koziej d..y trąba
Jest źle a będzie jeszcze gorzej. Tu już nie chodzi o poluzowanie obostrzeń, ale o fakt,że zakażonych osób będzie znowu przybywać. A respiratorów ratujących życie kupionych przez min. Szumowskiego od handlarza bronią jak nie było tak nie ma. Ani milionów na nie wydanych. Nikt ministra zdrowia za lewe interesy nie ruszy,bo swój, bo tak to działa w państwie PiS!
Nie ma dnia aby w Przemyślu i powiecie nie było zachorowań. A tymczasem w sklepach cyrk, w Bieszczadach cyrk,rząd znosi zakazy.Jak liczba zachorowań była mała na podkarpaciu to zabroniono wstępu do lasu. Teraz już covid-19 nie groźny. Idiotyzm.
Bo już po wyborach to teraz PiS ma w dupie ludzi
Trzeba chodzić tłumnie, wirus już niegrożny!!!