Reklama

22-latek potrącił 5 pieszych. 17-latek zmarł w szpitalu

Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Wielkanoc w Groblach.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w wielkanocną niedzielę, 20 minut po północy, we wsi Groble w gminie Jeżowe.
Wtedy to 22-letni kierowca opla vectry, który jechał na prostym odcinku drogi, w momencie gdy podjął manewr wymijania innego pojazdu, potrącił grupę pięciu mężczyzn, którzy szli prawą stroną drogi. Trzy osoby zostały poszkodowane i zostały przewiezione do szpitali w Nisku i Rzeszowie. Niestety, obrażenia jednego z nich, 17-latka z miejscowości Groble, były na tyle poważne, że nastolatek po przewiezieniu do szpitala zmarł. Kierowca opla był trzeźwy.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m&m - niezalogowany 2015-04-07 22:31:29

    Obowiązek noszenia elementów odblaskowych w terenie zabudowanym, nie tylko poza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    j888 - niezalogowany 2015-04-09 21:43:36

    Szkoda chlopaka 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama