Do zdarzenia doszło 23 bm., przed godz. 11, w Wyżnem, na drodze krajowej nr 19.
Jak informuje KPP Strzyżów: 23-latka kierująca audi prawdopodobnie na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w mostek wjazdowy do posesji. Samochód dachował. Kobieta podróżowała sama. Trafiła do szpitala, była trzeźwa.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."straciła panowanie nad pojazdem...była trzeźwa "ale napie...ła przez komórkę jak to zwykle teraz bywa ;]
"straciła panowanie nad pojazdem...była trzeźwa "ale napie...ła przez komórkę jak to zwykle teraz bywa ;]