Reklama

24-letni kierowca miał prawie 4 promile

Pijanego mężczyznę zatrzymano 24 bm., po godzinie 20.

Nieodpowiedzialny 24-latek, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu, stracił panowanie nad oplem, wjechał w znak drogowy i zatrzymał się na poboczu.

Policjanci stwierdzili, że mieszkaniec gminy Stary Dzików miał niemal 4 promile alkoholu wydychanym powietrzu!

Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy.  Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut i przyznał się do jego popełnienia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    halser - niezalogowany 2016-11-28 12:57:14

    Spokojnie, Duda ułaskawi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    znamy się - niezalogowany 2016-11-29 10:25:14

    No i co z tego komu zrobił krzywdę nicsie nie stało wielkie mi halo. Karzdy jeździ po wodce i jakos nikt nic nie mowi przeciez mogl na przykład wieść matke do szpitala chora to co mial siedziec w domu bo wypil dwa kieliszki wielkie mi halo wcale nic zlego nie zeobil tyaka prawda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    popek - niezalogowany 2016-12-27 22:41:46

    po dwuch kieliszkach miał 4 promile łał ciekawe co pił też chce

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama