Pijanego mężczyznę zatrzymano 24 bm., po godzinie 20.
Nieodpowiedzialny 24-latek, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu, stracił panowanie nad oplem, wjechał w znak drogowy i zatrzymał się na poboczu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i co z tego komu zrobił krzywdę nicsie nie stało wielkie mi halo. Karzdy jeździ po wodce i jakos nikt nic nie mowi przeciez mogl na przykład wieść matke do szpitala chora to co mial siedziec w domu bo wypil dwa kieliszki wielkie mi halo wcale nic zlego nie zeobil tyaka prawda
po dwuch kieliszkach miał 4 promile łał ciekawe co pił też chce
Spokojnie, Duda ułaskawi.
No i co z tego komu zrobił krzywdę nicsie nie stało wielkie mi halo. Karzdy jeździ po wodce i jakos nikt nic nie mowi przeciez mogl na przykład wieść matke do szpitala chora to co mial siedziec w domu bo wypil dwa kieliszki wielkie mi halo wcale nic zlego nie zeobil tyaka prawda
po dwuch kieliszkach miał 4 promile łał ciekawe co pił też chce