39-letnia mieszkanka Kupiatycz wyjechała z domu zielonym rowerem. Miała pojechać do ośrodka medycznego we Fredropolu, ale tam nie dotarła. Było to 11 maja 2017 r. Kobieta do dziś nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Każdy, kto może posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze