Reklama

26-latka wymusiła pierwszeństwo i potrąciła rowerzystkę. Kobieta została ranna

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 7.30.

Dzisiaj rano, około godz. 7.30, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Obrońców Pokoju w Kolbuszowej kierująca osobowym volkswagenem 26-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która nadjechała od strony ulicy Grunwaldzkiej, nie ustąpiła pierwszeństwa 51-letniej rowerzystce, która jechała ulicą Obrońców Pokoju. Rowerzystka odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala.

Obydwie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej i technik kryminalistyki wyjaśnią przyczyny zdarzenia.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama