Na 27 przypadków aż 26 dotyczy subregionu przemyskiego.
Nowi zarażeni to:
10 osób z powiatu jarosławskiego, w tym trzy kobiety i siedmiu mężczyzn (wszyscy w izolacji); 10 osób z powiatu przeworskiego, w tym sześć kobiet i czterech mężczyzn (hospitalizacja i izolacje); 4 osoby z Przemyśla, w tym dwie kobiety i dwóch mężczyzn (hospitalizacja i izolacje); 2 osoby z powiatu przemyskiego – kobieta i mężczyzna (izolacje); kobieta z powiatu mieleckiego (izolacja).Wczoraj zmarł w Centrum Medycznym w Łańcucie zmarł starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego.
Wyzdrowiał natomiast mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób, 2022 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 205 osób. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 92 osoby.
Do tej pory badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 761 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 413 osób wyzdrowiało. Odnotowano 52 zgony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nic nie piszecie o ogniskach w PRZEMYŚLU czy to z Lidla czy urzędu kontroli a może coś nowego ,powielacie tylko komunikaty z innych stron o ilości zakażonych
Mam takie wrażenie że to lawinowy wzrost zachorowań w naszym subregionie mimo gumkowania .Jak myslicie co jest przyczyną?
Nie przejmujcie ludzie tymi liczbami! Wczoraj premier na wiecu ogłosił koniec pandemii ! Wszyscy po 60 udajcie się do urn i zagłosujcie !
Boją się że podkarpackie nie będzie tak liczne przy urnach wyborczych .
Byle cel został osiągnięty bezwzgledu na skutek
Nawet ksiądz w salezjanach się wystraszył że wynik może być nie pomyśli i przypomniał jak i za kim powinien głosować,,katolik,,
W kościołach tez niektórzy ludzie chodzą notorycznie bez masek. I to wciąż ci sami! A żaden ksiądz nie zwróci im uwagi!!! Mieszkam w dużej wsi koło Przemyśla i proboszcz nie reaguje na ludzi bez masek!! Może kuria w Przemyślu by zareagowała na łamanie prawa w kościołach i braku reakcji księży !
A co to jest subregion przemyski????????
W sklepach spożywczych też robią zakupy bez masek albo mają je pozaciagane na brody i nikt z obsługi na to nie reaguje
U nas ksiądz poważnie traktuje temat i przypomina na początku mszy św o maseczkach oraz zachęca do przyjmowanIan komunii św na rękę. Parafia niedaleko Przemyśla.
Jak macie potrzebę chodzić w kagańcach to proszę bardzo. A jak ktoś ma odwagę aby nie wykonywać glupich zaleceń to od razu znajdują sie "kapusie". Ach ludzie. Wstyd
Wy ludzie sprawiacie, że chorujemy, a potem zjadacie nasze choroby !!!KORONAWIRUS W RZEŹNI CZY PRODUKOWANE TAM MIĘSO JEST BEZPIECZNE? - MONEY.PLYOUTUBE.COM - WUHAN MARKET CHINY KOLEBKA KORONAWIRUSACZY ISTNIEJE SZANASA NA URATOWANIE ZIEMI PRZED BEZWZGLĘDNĄ DRAPIEŻNICZĄ DZIAŁALNOŚCIĄ LUDZI? - NAUTILUS.PL
Teraz rząd jest zajęty wyborami później śrubę nam dokręca
UWAGA NA KAPUSI I KABLARZY !!!DONOSICIELSTWO PLAGĄ W CZASIE PANDEMII - WGOSPODARCE.PL
seniorzy ... tylko proszę się nie pchać do urn... starczy dla wszystkich.Gorzej z miejscami na cmentarzu.
Klara 83.5.183.113 - przestań się onanizować bo zanikną ci całkowicie szare komórki i zaczniesz szczekać na sąsiadów
z tym się zgodzę. Na dodatek komunia do ust?
Słuchaj Janek ty nie siebie chronisz mając maskę tylko innych przed swoim śmierdzącym zarażonym wydechem :(
Nic nie piszecie o ogniskach w PRZEMYŚLU czy to z Lidla czy urzędu kontroli a może coś nowego ,powielacie tylko komunikaty z innych stron o ilości zakażonych
Mam takie wrażenie że to lawinowy wzrost zachorowań w naszym subregionie mimo gumkowania .Jak myslicie co jest przyczyną?
Nie przejmujcie ludzie tymi liczbami! Wczoraj premier na wiecu ogłosił koniec pandemii ! Wszyscy po 60 udajcie się do urn i zagłosujcie !