Otwarty 19 kwietnia punkt szczepień powszechnych ma wciąż rezerwy. Służby prasowe starosty poinformowały, że prowadzące szczepienia Centrum Opieki Medycznej ma spory zapas szczepionek, w tym poszukiwanego Pfizera, a przede wszystkim wolne terminy.
Do 9 maja prawo do wykonania szczepienia nabędą wszyscy dorośli Polacy. Od jutra tj. 29 kwietnia będą już mogli się rejestrować pierwsi 40-latkowie. Narodowy program szczepień rusza więc pełną parą. Tymczasem jak dowiedzieliśmy się w jarosławskim starostwie, zorganizowany w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu punkt szczepień powszechnych nie osiągnął jeszcze pełni swoich możliwości. Aktualnie (stan na 28 kwietnia) odpowiedzialny za akcję szczepienia w SOSW jarosławski szpital posiada 2720 dawek szczepionki oraz sporo wolnych terminów. W Jarosławiu wciąż można zatem zaszczepić się w ekspresowym tempie, komfortowo, bez kolejek i czekania – przy odrobinie szczęścia przy rejestracji nie tylko z dnia na dzień, ale nawet z godziny na godzinę.
Do szczepienia w Jarosławiu można się rejestrować elektronicznie lub pod numerami telefonów 722 040 270, 785 007 361, 722 020 770. Przypominamy, że program szczepień nie podlega rejonizacji i do punktu w Jarosławiu mogą zgłaszać się mieszkańcy nie tylko powiatu jarosławskiego, ale też powiatów ościennych, województwa, a nawet z całej Polski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.preparat pfizera na covid - 19 uszkadza mozg - wolnemedian.net
ale tylko tym mądrzejszym bo debilom nie szkodzi
Przydało by się orędzie jak przed wyborami 2020 idźcie tłumnie do szczepienia wirus będzie w odwrocie nie ma się czego bać
Ja się specjalnie nie dziwię, w Warszawie ludzie stoją w kolejkach pod punktami szczepień w nadziei na wolne szczepionki, albo jeżdżą po 200 km na prowincję żeby się gdzieś zaszczepić, natomiast na podkarpaciu mnóstwo wolnych terminów i szczepionek."Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny..."
dlaczego tych co zapisali się 15 stycznia i zarejestrowali 1 kwietnia wypieprzyli na 2 połowę maja, a teraz trąbią że wolne terminy? Może nich przyspieszą tych właśnie zapisanych. Niestety jak się sasiny zabierają za organizację szczepień, to tak się kończy, pieprzeni nieudacznicy! Ludzie w tym ja, mają terminy na koniec maja, i ich system niepotrzebnie trzyma. Niestety przerasta to tych nieudaczników!
I should thank you for the undertakings you have made in making this post. I'm confiding in an equivalent best work from you later on also. I need to thank you for this site! Appreciative for sharing. Immense domains. [url=https://www.jaipurescorts.net.in/]Jaipur Escorts[/url]
A kto powiedział, że ci w Warszawie są mądrzejsi od tych z Podkarpacia?
Prosze Panstwa! Do GAZU!
preparat pfizera na covid - 19 uszkadza mozg - wolnemedian.net
ale tylko tym mądrzejszym bo debilom nie szkodzi