Reklama

277 osób dostanie wypowiedzenia

02/04/2015 08:15

Syndyk zarządzający będącą w stanie upadłości Fabryką Wagonów w Gniewczynie zapowiedział zwolnienie ponad 270 pracujących tam osób. Szanse na uratowanie przedsiębiorstwa wydają się maleć z dnia na dzień.

Fabryka Wagonów Gniewczyna powstała z przekształcenia w 1994 roku Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Gniewczynie w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. W czasach prosperity ta jedna z największych w powiecie przeworskim firma zatrudniała ponad 1000 pracowników. Zaliczano ją do czołowych polskich przedsiębiorstw branży kolejowej. Fabryka nie tylko produkowała wagony, ale również modernizowała je i naprawiała, przygotowywała również konstrukcje stalowe. W 2001 roku jej większościowy pakiet stał się własnością słowackiej spółki. Niestety, zakład ostatecznie utracił płynność finansową. W połowie stycznia br. przemyski sąd gospodarczy ogłosił jego upadłość likwidacyjną. Niemal z miejsca zatrudnienie straciło 180 pracowników.

– W marcu bieżącego roku syndyk powiadomił nas, że w związku z wygaszaniem produkcji w ciągu dwóch, trzech miesięcy zamierza wręczyć wypowiedzenia 277 osobom, czyli niemal wszystkim wciąż jeszcze zatrudnionym w fabryce – mówi Adam Zabłocki, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku. 

– Wystąpiliśmy do ministra pracy i polityki społecznej o pieniądze niezbędne na realizację programów ochronnych dla zwolnionych, którzy już zarejestrowali się w naszym urzędzie lub wkrótce to uczynią. Chcemy zaoferować im pomoc, m.in. w formie przekwalifikowania, szkoleń, dofinansowania założenia działalności gospodarczej. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby przedsiębiorstwo jednak funkcjonowało i tego rodzaju działania z naszej strony nie były konieczne – dodaje.

Reklama

Związki zawodowe nie ustają w staraniach o ratowanie fabryki.

– Ona ma szansę na istnienie i działalność – przekonuje Szymon Wawrzyszko, przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność” w Przemyślu. – Oczywiście trzeba na wszelkie możliwe sposoby szukać kontrahentów. Branża kolejowa ma przed sobą przyszłość – uważa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-04-02 19:28:05

    Póki  co  , to jeszcze w Polsce jeżdżą pociągi . A to oznacza,że  trzeba je remontować. Tylko ,że jest tendencja ażeby to były części  zza granicy , najlepiej niemieckie . No  , chyba ,że Niemcy przejmą takie przedsiębiorstwo  /najlepiej  za grosze/ i wprowadzą swoje warunki  /pracy  - śmieciowe umowy   /  , pracy / system zadaniowy/  i znacząco zmniejszona załogę ; najlepiej bez związków  zawodowych. A Polska   jako kraj   w dalszym ciągu się zwija   . Kraj bez własnego przemysłu , własnych mediów/ nie mylić   z polskojęzycznymi/  , wkrótce bez własnej ziemi/ mija niedługo  okres karencji za sprzedaż ziemi obcokrajowcom / , nie ma prawa bytu . Co najwyżej jako    jakaś półkolonia    z tanią siła roboczą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ziober - niezalogowany 2015-04-14 20:32:43

    Oj zwija się zwija,http:http://biznes.pl/kraj/piec-najbiedniejszych-powiatow-w-polsce/ns3eqy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    przeszlo18_196 2015-04-22 11:07:01

    górnikom z miejsca pomogli! niech te chamy z wiejskiej tutaj tez zaglądną!!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama