Reklama

3 gracje. Miss Życia Podkarpackiego wyłonione!

Mamy to! Przedstawiamy Wam śliczne i supersympatyczne Miss ŻP, które w 2 etapach konkursu wybraliście spośród kilkudziesięciu uczestniczek, oddając niemal 6 tysięcy głosów.


fot.Marcin Łabuda


Weronika Konieczny, Miss Życia Podkarpackiego
„Chciałabym pójść w dobrym kierunku”


 

Tegoroczna maturzystka, pochodzi z Gniewczyny Łańcuckiej, interesuje się sportem i zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem. Lubi tańczyć, angażuje się charytatywnie.a także rodzeństwu: Joli, Tomkowi, Agacie, Zuzi, Michałowi, całej rodzinie i przyjaciołom ze stowarzyszeń, w których działam, przede wszystkim z Ruchu Apostolstwa Młodzieży.  Plany na przyszłość? Chciałabym pójść w dobrym kierunku, by być dobrym człowiekiem, który nie krzywdzi innych, to dla mnie najważniejsze.


Klaudia Dorosz, I Wicemiss Życia Podkarpackiego
„Uwielbiam piłkę nożną i motocykle”


 


Kamila Dudek, II Wicemiss Życia Podkarpackiego 
„Z natury jestem humanistką”


 

Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zuzlowiec - niezalogowany 2016-06-09 19:51:08

    Eee słabe te dziewczyny 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SCU - niezalogowany 2016-06-09 20:36:36

    Tam w tłumie chodziły o niebo ładniejsze dziewczyny od tych trzech.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    street - niezalogowany 2016-06-09 21:46:56

    Co to kurwaa ma być?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama